McDar-ߣ
Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) 2010
McDar-ߣ
Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:)

YazarMesaj
mine
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
mine

Rap Gücü : 1125
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 27/08/95
İş/Hobiler : yüksek sesle müzik dinlemek-arkadşlarla ve kankilerlee konuşmakk hep beraber eğlenmek-kankilerimin sitelerine takılmakk
Lakap : ßeautifuL_Min£

Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Empty
MesajKonu: Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:)   Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 3:21 pm

BANU ALKAN: Hazır çıplakken bi film çekseydik Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Grin

ALİŞAN: Anamıda alıp gidecem lan bırakın Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Rolleyes

MUSTAFA ÇULCU : top mu kale mi Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Huh

TÜMER METİN: Doğuştan fenerliyim sizde şahitsiniz Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Wink

ORHAN GENCEBAY : Bana kaderimin bir oyunumu bu Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Huh

Mustafa Sandal : Onun arabası vaarrr aynısından bende istiyorum Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Wink

EMRAH :
1- Anam bunu kim yaptı sana benim babam kim Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Huh
2- Annem yok benim Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Wink
3- Anne yoldan çıkma tamam mı Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cheesy
4- Doktor amca niye sakalım yok benim Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Grin

ŞAHİN ÖZER: Nan hemşireee seni meşhur edecem Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Tongue

ŞEBNEM ŞEFER : Valla bakireyim buda raporum Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Tongue

İBRAHİM TATLISES : Ben mağrada doğdum bura nere sokun beni geri Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Tongue

MERİÇ : Ahuuuuu Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Grin

PELE:top içerde kaldı Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Huh

NİHAT DOĞAN:Delikanlıyım ben Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Wink

REHA MUHTAR:
1-acı var mı anne Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Huh Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cheesy
2-her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Wink

ERBAKAN:Bismilahirrahmanirrahim Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Smiley

ARTO: Durun ayol kopartacaksınız bitarafımı (ilerde kopacak zaten) Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cheesy

KAYA ÇİLİNGİROĞLU: üff hemşireye bak bee Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Grin

SAVAŞ AY:Annemin karnından bildiriyorum..

UĞUR DÜNDAR: Buralar hiç hijyenik değil. Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Rolleyes

GÜLŞEN: off off rehacım nerdesin Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Wink

AJDAR: Bana naneli çikita muz verin ıngaaaaa Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Tongue

AHMET ÇAKAR: Doktor ne vuruyosun? deli misin? bakın delisin demedim deli misin dedim Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Undecided

HÜLYA AVŞAR : Doğdum doğalı 5 dk oldu ama şu dünyaya hala benden daha güzel bebek gelmedi Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cheesy

ÇAĞLA ŞIKEL: Mamamı yedim beşiğimde bekliyorum Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cool

SERAY SEVER:Bakın ağlarken hiç detone olmuyorum Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Tongue

LATİF DOĞAN -:Beni doğurtan ebe olsan küstüm Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Undecided

MÜSLÜM GÜRSES: Biz babadan böyle gördük Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cry

NECO:Bebeksin diyenler nerde hani

BÜLENT ERSOY:Fevkaladenin fevkinde bi doğum oldu Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Grin

NİL KARAİBRAHİMGİL :Tek başıma kendim doğdum. . Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Cry

BERKSAN :Öpüşelim mi Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:) Huh

Ünlülerin Doğduklarında İlk Söyledikleri:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazı Ünlülerin Genclik Fotograflari...
» Atatürk'ün Ermeni Soykırımı Hakkında Söyledikleri..