McDar-ߣ
Temel & Dursun Fıkraları 2010
McDar-ߣ
Temel & Dursun Fıkraları 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Temel & Dursun Fıkraları

4 posters
YazarMesaj
Mc-DarBe
Adminastrator
Adminastrator
Mc-DarBe

Rap Gücü : 6700
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 29/03/92
İş/Hobiler : Sevgilimi Sevmek Rap Dinlemek
Lakap : DarBe

Temel & Dursun Fıkraları Empty
MesajKonu: Temel & Dursun Fıkraları   Temel & Dursun Fıkraları Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 3:43 pm

Temel Astronot Olursa
3 atranot uzaya gidecek.Bunlardan biri alman biri ingiliz biride bizim temel.Bunlar yıllarca gelmiyecekleri için en önemli ihtiyaclarını sorarlar.Alman bana sarışın,esmer,kumral hatun der.İngiliz bana bol bol içki der.Bizim temel baaa bol bol cigara der.Neyse istekler temin edilip uzaya fırlatılıyorlar.3 astronot aradan yıllar geçiyor geri dönüyorlar.Tabi aileler merakla bekliyor.Önce alman iniyor dalyan gibi alman olmuş iğne iplik.Sonra ingiliz iniyor adam zil zorna sarhoş.Tabiki sıra temele geliyor.Temel kapıda görünür görünmez bi fırlıyor agzında cigarayla: -"Allahını seven baaa ateş versuuun

Paraşütçü Temel
Temel bir gün askere gider.Komutan ucaktan atlayip parasütü accagin zaman ilk önce 1.ci ipi cek der o da olmazsa 2.ci ipi cek der o da olmazsa meryem anaya dua et der. Bas bir gun komutanla temel parasüt atlamaya giderler komutan atlar onun parasütü hemen acilir sonra temel atlar temel ilk önce 1.ci ipi ceker acilmaz sonra 2.ci ipi ceker oda acilmaz sonra derki komutanim o karinin ismi neydi der

Temel Milletler Arası Toplantıda :
kadının elini niye öpersin? konulu bir milletler arası toplantıda. Soru: Bir kadının elini niye öpersin? diye sormuşlar bütün milletlere. Fransız, "Saygımdan öperim" der. Almanın cevabı şöyle olur: "Kadınlar kutsal varlıklardır, oyüzden öperim." Sıra Türkiyeyi temsil eden Temele gelir. Soru aynı: Bir kadının elini niye öpersin? Biraz düşünen Temel cevap verir: "Valla bir yerden başlamak lazım."

Temel, İngiliz - fransız ve Almanla aynı uçakta.
Birgün yine bizim temel ingiliz fransiz alman uçakta gidiyorlamis. ingiliz bizim köyle elma yetişir demiş atmış aşağıya. fransiz bizim köyde armut yatisir demis atmis asagiya alman bizim köyde muz yetisir demis atmis asagiya. temelde bizim köyde bomba yetisir demis atmis asagiya. altta üç çocuk agliyor bir çocuk gülüyordu. birkisi sormus bunlara ne oldu diye aglayanlarin üçüde hiyarin biri kafama muz atmis armut atmis elma atmis demisler. gülene sormuslar niye gülüyon demis o da demiski; bir ossurdum arkamdaki bina yikildi demis: Temel avrupa fıkraları

Leyla ile Mecnun
Temel Fadimeyle tiyatro gişesine gitmiş: - Pize içi pilet lütfen. - Leyla ile Mecnun için mi? - Hayir Fadimeyle penum için

İsim Değişikliği
Temel ismini degistirmek için mahkemeye basvurmus. Hakim demis ki: "Ne var oglum niye ismini degistirmek istiyorsun? Hem senin ismin ne bakalim ?" Temel cevap vermit : "Temel Kıç". Hakim : "Tamam o zaman degistirmekte haklisin, yeni ismin ne olsun istiyorsun?" Temel : "Dursun Kiç" olsun demis

Sekiz Kere Yedi
temel küçükken ödevini yapıyormuş sonra babası yanına gelmiş demişki oğlum bugün okul nasıldı. temel baba bugün matematikten 0 aldım birde dayak yedim. temelin babası nasıl oldu diye sordu? temel öğretmen bana 8 kere 7yi sordu? bende 56 dedim. temelin babası 56 doğru temel sonra bana 7 kere 8i sordu? temelin babası salak o yine 56 eder. temel baba bende onu dediAm

Yüz Katlı Otel
Bir gün Temel ile Dursun 100 katlı bir otele giderler otelde tekçe 100.katdaki otel kalınca meşburen orayı dudarlar çıkarlar 64. kata gelince temel sana birşey söylicem der dur 74. kata çıkalım söylersin demiş 74. kata gelmişler temel dur 100. kata gelince söylersin da 100. kata gelmişler ha şimdi söyle anahtarı aşağıda unuttuk da aşağıda niye sölemiyosun sen izin vermedin ki.

80 milyon
Temel bir gün alisveis merkezine gider, ve orda bir yasli kadin onun ilgisine ceker.yasli kadin temeli takip eder alisveris merkezinde.temel derki: TEYZE NIYE BENI TAKIP EDIYORSUN yasli kadin arkasindan benim kazada ölen oluma benziyorsun der.yasli kadin derki bana yardim edermisin alisveriste ama anne diyerek cagir der beni temel dayanamaz tamam der.kasaya gelirler temel derki:ANNE SEN ÖDE CIK BEN COLA ALIOP GELCEM DER:ORADA TEMEL COLA ALNMAYA GIDER VE KASSAYA GELIR HESAP 80 MILYONDAN FAZLA CIKAR TEMEL SINIRLI SINRLI DERKI YA BIR KOLA BU KADAR PAHALIMI DER KASADAKI GENC BAYAN ANNENIZINDE HEASP VAR DER......

2 Katlı Minibüs
Bir gün Temel le Dursun 2 katli otobüsle yolculuk ediyomus. Temel cep telefonunu çikartip alt kattaki Dursun u aramis. - Orada havalar nasil Dursun kardesim? - Bizim söför uyumus otobüs kendi kendine gidiyo valla Temel cigim... - O dabirsey mi Dursun? Bizim katta söför bile yok. Otobüs kendi kendine gidiyo...

ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP
"Sevgili oğlum Temel... Senin hızlı okuyamadığını bildiğim için mektubu yavaş yavaş yazıyorum...
Artık senin büyük şehre gittiğin sırada yaşadığımız evde yaşamıyoruz. Baban bir gazetede, "İnsanların başına genellikle evlerinin iki kilometre civarındaki bölgelerde kaza geldiğini" okumuş; o yüzden taşındık...
Sana yeni adresi veremiyorum, çünkü yeni evimizde bizden önce oturan hemşehrilerimiz, taşınınca adresleri değişmesin diye kapı numarasını söküp götürmüşler...
Bu evde garip bir çamaşır makinası var. Geçen gün içine dört gömlek koydum, çalıştırmak için duvardaki zinciri çektiğimden beri bir daha gömlekleri göremedim.
Geçen hafta sadece iki kez yağmur yağdı. İlki üç gün, ikincisi ise dört gün sürdü...
Benden istediğin yeleği postaya verdim. Ancak, halan 'o koca düğmelerle paket çok ağır olur' deyince düğmeleri kopartıp yeleğin cebine koyduk. Orada bulabilirsin...
Not: Sana biraz da para gönderecektim, ama zarfı bir kere yapıştırmış bulundum... Sevgiler... Annen"

MEYHANE
BİR GÜN TEMEL MEYHANEYE GİDER.GARSONA BANA BİR BİRA DER.GARSON BİR BİRAYI GETİRİR.AKŞAM OLUR HESAP GELİR PARASI OLAMDIGINDAN DAYAK YER ÇIKAR.ERTESİ GÜN YİNE AYNI MEYHANEYE GİDER.YİNE GARSONA BANA BİR BİRA DER.YİNE HESAP GELDİGİNDE PARASI OLMADIGINDAN DAYAK YER ÇIKAR.3. GÜN YİNE GELİR BU SEFER PARASI OLDUGUNDAN GARSONA HERKEZE BİRA SANA YOK DER.GARSON 'NIYE BANA YOK DER' TEMEL 'SEN İÇİNCE SAPITIYORSUN DER'::::::

benimkini boşver
temel ile dursu uzun zamandır birbirlerini görmüyorlarmış bir büyük bir alışveriş merkezinde karşılaşmışlar.ikiside panik icinde birbirlerine eşlerini görüp görmedıklerinı sormuslar.ama ıkısıde bırbırlerının karılarını tanımıyormus ve bırbırlerıne tarıf etmeye baslamıslar: temel benım karım 1.80 boyunda, sarısın, mavi gözlü,90-60-90 ebadında güzel bır kadın demis ya senın karın nasıldı demıs.dursun cevap vermıs:benımkını bosver senınkını arıyalım demıs
https://darbe.forum.st
y - R
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
y - R

Rap Gücü : 542
Rap Puanı : 0
Doğum tarihi : 07/08/93

MesajKonu: Geri: Temel & Dursun Fıkraları   Temel & Dursun Fıkraları Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:44 am

Ehehe ßunLaR Süper 2Li Very Happy:D SağoL Aşkım
mine
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
mine

Rap Gücü : 1125
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 27/08/95
İş/Hobiler : yüksek sesle müzik dinlemek-arkadşlarla ve kankilerlee konuşmakk hep beraber eğlenmek-kankilerimin sitelerine takılmakk
Lakap : ßeautifuL_Min£

MesajKonu: Geri: Temel & Dursun Fıkraları   Temel & Dursun Fıkraları Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:33 am

çok komik genelii tşkler paylaşım içinn Very Happy:D Wink
werax
Üye
Üye
werax

Rap Gücü : 83
Rap Puanı : 0
Doğum tarihi : 17/06/92
İş/Hobiler : yok
Lakap : yok

MesajKonu: Geri: Temel & Dursun Fıkraları   Temel & Dursun Fıkraları Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 10:00 am

Kadının biri mutfağa gitmiş hamile kalmış...
nşye??
-Çay koymuş Smile

Kadının biri misafirliğe gitmiş hamile kalmış...
niye?
-Kapıya kadar geçirmişler:)

Temel & Dursun Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DURSUN İSTANBULDA
» Nasrettin Hoca Fıkraları