McDar-ߣ
SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM 2010
McDar-ߣ
SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM

YazarMesaj
Mc-DarBe
Adminastrator
Adminastrator
Mc-DarBe

Rap Gücü : 6700
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 29/03/92
İş/Hobiler : Sevgilimi Sevmek Rap Dinlemek
Lakap : DarBe

SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM Empty
MesajKonu: SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM   SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:58 pm

Sevmenin nedemek olduğunu
aşkın bir gerçek olduğunu
sadece sende görmüştü
sevmişti evet sevmişti hemde ölümüne
sevmek bırakmakmıydı , aldatmakmıydı , yaşayamamakmıydı ?
sevemedin , bıraktın gittin , aldattın , yaşadın yaşadın o yaşayamadı
unuttun bir kalemde sildin ama o unutamadı silemedi senin gibi
yapamadı işde olmadı unuttum diyemedi
birbaşkasını seviyorum derken
o unutamadı yaşayamadı olamadı sensiz
şimdi kimbilir kiminlesin onun kadar sevebileceklemisin yalanmısın gerçekmisin aşıkmısın değilmisin körmüsün acaba vuruldunmu birine sevebildimi o taş kalbinle sennide için yandımı hiç yaşayabildinmi tüm bunları peki ya onu anlayabildin mi anlayabildin mi ? sevdin mi sevebildin mi ? öldün mü ölebildin mi ? Aşkı yaşayabiLeceğin biriLerini buLdun mu ?
hani ona demiştin ya ''elini kalbine koy ve kimi seviyorsan onu seç'' die o elini kalbine koydu peki ya sen sen koyabildin mi kalbinden geçen gerçek kişiyi buLabiLdin mi buLduğunda Kaybettin mi ? O kalbinden geçen gerçek kişiyi buLabildi bulduğunda kaybetti peki ya sen sen bulabildin mi ?hatırlarmısın o da sana ''Elimi kalbime koyduğumda yalnızca sen diyor'' demişti evet koyduğunda sadece sen diyodu ne oldu peki neden şimdi sustu kalbi neden söylemio yada söyleyemio.. elini kalbine götürürken hızla çarptığını ve yalnız senin için çarptığını adın gibi bilerek bunları yaptın hem ona hem kendine bu acıyı taddırdın söyleyebilirmisin ona bölesi daha mı iyi mutlumusun şimdi peki ya umutlumusun hala dönecek bana gelecek die.. Ayrılmanııza şait olan kişiler şaşırdı inanmadı inanmak istemedi sadece sen değil sadece o değil bu aşkı bilen herkez hala sevdiğini unutamadığını biliolar evet biliolar ama ne çare ki ne sana dönecek ne de yeminlerinizi tutacak.. Her seferinde ayrıLışınızda umursamaz döner die beklediğin sevgili artık yok hiç bi zaman da olmamıştı zaten.. Seni seven sana yanan yürekli kız yok artık çok sevsede unutamasada yok artık yok.. Geri gelmeyecek , Dönmeyecek onun için öldün sen ama hala biryerlerde yaşıyorsun aşkından ölse bile o yürekli kız , artık dönmeyecek sevemeyecek artık ağlamayacak seni kimselere benzetmeyecek o kız seni sevmeyecek hergün ağlayıp sızlasada bir gördüğüne benzetsede her şarkıda aklına gelsen bile artık sevmeyecek sevemeyecek unatacak gidecek bunu yapacak gerçek aşkı bulduğunda kaybeden o kız seni artık sevmiyo sevemiyo sevdiğini bilio yalan olduğunuda bilio unuttuğunu da herşeyi bilio yürekli küçücük o kız seni çok sevmişti sevmişti ama artık sevemediğinide bilio..Son defa o küçücük kalbiyle seni seven kız sana bunLarı söylüo.. '' Her gece girdin rüyalarıma senden kalan eser tuz oldu bu yarama sözlerine kapıldım yazdım seni kanıma gittin gideli yanıyor yüreğim anla anlamsızca ne işler açtın başıma ?
Ben seni çok seviyorum aslında aklımı kaçırıyorum cinnet akşamlarında yar deyip adını her andığımda hasretin kor gibi düşer bağrıma kaç kere kıymak istedim kendi canıma.. Bu akşam gene sensizlik düşdü içime gözlerim doldu yüreğimde çekilmez oldu hasretin bedenimde ağladım anılara sensizce sensiz geçen hergünüm sanki bir İŞGENCE
Sabır kalmadı artık bende hüzünler başıma vurdu yine aşkın mekan kurmuş yaman gönlümde garip kalırsın gittiğin yerde rastlamassın benim gibi sevene ÖLÜM VER ALLAH'ım AYRILIK VERME.. Vazgeçmiştin hani sen benden neden döndün şimdi nedennn tam alışırken sensizliğe geldin geri bu dünya sensiz durmuş dönmüyor sanki..Dinle beni bebeğim sensiz bu can neye yarar ? bu kalp seni hiç unutmadı unutmayacak sen benim içimde hiç tükenmedin hala içimde bir acım var şimdi seni kim sarar , gözlerine kim bakar ? Seni benim kadar kim sever ? Hangi kalp senin acını çeker ? Geri dön söyle bana bu kalp seni nasıl AFFEDER Aşk mı KAZANIR yoksa yürek mi KAYBEDER ?? '' ...

Keşke geri verseler kaybolan yıllarımı silip attın acımadan onca güzel hatıralarımızı bu yaptıkların sana hiç yakıştı mı ? bir zamanlar bakışların hep aklımdaydı.. Birbirimizi sevelim dedim o da olmadı çekmeyen bilemez bendeki bu acıyı ağlattın beni vefasız gözlerimden aktı gözyaşı bilki benim göz yaşlarımı silen hiç olmadı benim mutluluğum mahşere kaldı vefasız benim herşeyimi elimden aldı yerden yere vurdu beni dertlere saLdı insafsız bağrıma taş bastı birgün olsun beni anlamadı.. Sen varya sen hiçbirşeye değmezsin aşkımı haketmedin beni ne hale getirdin bumuydu ha söyle benim hakettiğim helal olsun ama sana gerçek yüzünü gösterdin bana.. Yansın bu gönlüm yansın bunada aLışır elbet sevmek bir an için değil bir ömre bedel SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM Icon_wink

..SENİ SEVMEZ GÖRMEZ OLAYDIM..

https://darbe.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Sevmez Görmez Olaydım
» Seni Seviyorum Küçüğüm
» ^^ SENİ SEVİYORUM ^^ Derken Yalan Söylemedim Yalan Söylerken de ^^ SENİ SEVİYORUM ^^ Demedim..
» Seni Seviyorum
» Sadece Seni Sevdim