McDar-ߣ
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) 2010
McDar-ߣ
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri(Duvar Yazıları)

YazarMesaj
mine
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
mine

Rap Gücü : 1125
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 27/08/95
İş/Hobiler : yüksek sesle müzik dinlemek-arkadşlarla ve kankilerlee konuşmakk hep beraber eğlenmek-kankilerimin sitelerine takılmakk
Lakap : ßeautifuL_Min£

Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Empty
MesajKonu: Msn Nickleri(Duvar Yazıları)   Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 2:07 am

Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Çocuk yap aklını oynat.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Evlilik hıyardır. Acak evlenince anlarsın.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 En iyi patron ZAM yapandır.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Hayat bir don gibidir, kısa ve pislenmiş.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Atom silahlarına evet de, komik çocukların olsun
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Aşkım, aşkımıza NOKTA koyma, sana istedigim kadar VİRGÜL vereyim.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Aşk salakların yüzdügü bir havuzdur ama beni ittiler.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Size DOYUM olmaz. Ben bir ÇORBA içeyim.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Sınava kopyasız girmek, savaşa silahsız girmek gibidir.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Allah yürü ya kulum dedi. Bende arabamı sattım.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Karım öyle hamarat ki, çok iyi kafa ütüler.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Allah kadını yarattı,erkek Allah yarattı demedi.Aşk, elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Bütün kızlar çiçek olsun, arı olmazsam adiyim.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Zamlar memurun stres topudur.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Love: aşk, Lavuk: aşık
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 KUMARI bırakacağıma BAHSE girerim.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Bizi çekemediler, halat koptu cınım.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Koş Ali koş. Baban karneni gördü.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden? Çünki bebeğin bezi BARİYERLİymiş.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Ey dağları taşları yaratan rabbim. Herşeye bir güzellik ayrı bir tat, insanlara akıl, mantık,zeka dağıtırken bu yazıyı okuyan öküzü niye unuttun.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Aşk bir sudur. İç iç kudur.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 SaçMALANMAZ taranır.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Yangın dolabını açma yoksa YANG kızar.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Bu erikSON, başka erik yok.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz...
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Egemenlik kaytsiz şartsız ve %21.8 milletindir!
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Birgün adam gidiyormus, çukura düsmüs ölmüş. Çünkü adam körmüs.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Alkol yavaş yavaş öldürür. cevap: Kimin acelesi var?
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 İçmek problemlerini çözmese de, sana bir sürü yeni ve ilginç problem yaratir. Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!..
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' Flaş...Flaş... Flaş... Fatih Terim GS'da. Cep telefonunu kapat! Monitörümde depreme sebeb oluyor.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Hirsizlar, hortumcular! Nereden Buldun Yasasi ertendi, Yasasin!.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Bu yazıyı FARKEDERSEN, FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Aşk bir muz kabuğudur. Bastını AYAĞIN değil HAYATIN kayar..
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Türküm, Doğruyum, Çalışkanım.Ben bu krizlere alışkınım.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Bir hortumcu Türkiye'ye bedeldir.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü..
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Artık her çocuk ZAMane çocuğu.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olur.

Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLAR.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Ekonomi kilitlendi. RESET'leyelim lütfen.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Zamlaya zamlaya kriz olur.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Eskiden zamPARA'ydım. Kriz geldi zamSEFİL oldum.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon06 Türkiş şeytan üçgeni; Kriz, Develüasyon ve Zam.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon16 Bir Derviş, bir yokmuş. Bize yine masal anlatılıyor galiba.
Msn Nickleri(Duvar Yazıları) Icon21 Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

Msn Nickleri(Duvar Yazıları)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri Burda
» Msn Nickleri
» MsN NiCkLeRi
» Msn Nickleri
» ŞekiLLi Msn NickLeri