McDar-ߣ
''''NEDEN'''' 2010
McDar-ߣ
''''NEDEN'''' 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''''NEDEN''''

5 posters
YazarMesaj
mine
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
mine

Rap Gücü : 1125
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 27/08/95
İş/Hobiler : yüksek sesle müzik dinlemek-arkadşlarla ve kankilerlee konuşmakk hep beraber eğlenmek-kankilerimin sitelerine takılmakk
Lakap : ßeautifuL_Min£

''''NEDEN'''' Empty
MesajKonu: ''''NEDEN''''   ''''NEDEN'''' Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:16 pm

NEDEN
son bi kez baktım gözlerine son bi kez ağladım senin için son diyorum ya son değil kendimi avutuyorum belki son kez baktım ama hergün ben gene ağlıorum heran gene düşünüyorum sızlanıyorum lanet ediyorum istemiyorum sensiz bu dünyayı evet diyebiliyorum sen olamdan asla die evet olmuyo sensiz çekemiyorum koca dünyayı küçücük kalbimle yaşayamıyorum yaşamak bile istemiyorum sensiz aldığım hernefesde ben hala neden yaşıyorum dercesine lanet ediyorum bıkıyorum bu hayattan sıyrılmak kurtulmak istiyorum bu saçma sapan yalan dünyadan yaşamıma son vermek istiyorum.. Herşeyi sil baştan yaşamayı yada sonsuzluğa el uzatmayı istiyorum istiyorum ve bekliyorum.. Son bi kez daha herşeyi sil baştan yaşamak yada artık lanetli dünyaya elveda demek bunu bütün kalbimle gerçektende ben istiyorum.. İstemek önemli değil ya başarabilmek önemli olanı bir şekilde başaracağımıda biliorum ya son bikez daha eskisi gibi oLarak hayata umutlu ve gülen gözlerle bakmak yada herşeyin bitmesini daha fazla bu karanlık kuyunun içinde yaşamaktan kurtulmayı.. Sıyrılmak , kurtulmak , ölmek evet ÖLÜM tek çare değil biliorum ya , bildiğim için söylüyorum ya ölünce bile bu acıları çekmeyeceğimi biliyorum ya.. ya önümde çok ağır bi yük var yada çok hafif ne kadar ağır da olsa aşk acısı kadar değildir ya aldatılmak , terkedilmek kadar değildir ya karşılık beklemeden sevmek kadar değildir ya.. Herşeyin vardır elbet bir bedeli bu bedel ya ölümle sonuçlanacak yada yaşamla.. Beni hayata yeniden bağlamak için artık bi sebebim yok ya oLamaz ya geri dönemem ya dönüpde herşeye yeniden başlayalım diyemem ya yaşam da beni istemio ya yaşa diebilmek için önüme bi neden sunmuo ya öylece susup bakabilio ya anlıyamıo ya herkesin istediğini bir kez daha o da istiyebilio ya sus dio konuşma diebilio ya benim yaşama için nasıl bi durumum olabilir ki ? soruorum ya hep suspus oluo ya herşey işde bu acımasız dünya bir kez daha vuruo ya zalimce sırtımdaan düşünemio ki acısı var kalbi kanıo yüreği çok yanıo die susuo ya herkes gibi o da üstüme üstüme gelio ya bıktım dediğimde hep bir ağızdan başlıolar gene peki neden sevdim dediğimde susuo herkes neden inanmıo kimse aşık olduğuma neden inanmıolar neden delice sevdiğimi anlıyamıolar neden sus sevme diolar bunu bana neden yapıolar kalbimin acıdığını biliolarmı ? Neden bu kadar şerefsiz bu dünya neden biz hala burda yaşamak için savaş verioruz nedenn tüm gücümüzle ayakta durabilmeyi başarıorus neden hala burdayıs NEDEN ?
Mc-DarBe
Adminastrator
Adminastrator
Mc-DarBe

Rap Gücü : 6700
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 29/03/92
İş/Hobiler : Sevgilimi Sevmek Rap Dinlemek
Lakap : DarBe

''''NEDEN'''' Empty
MesajKonu: Geri: ''''NEDEN''''   ''''NEDEN'''' Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:03 pm

Uzun Ama Okumaya Deger Tavsiyem
https://darbe.forum.st
y - R
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
y - R

Rap Gücü : 542
Rap Puanı : 0
Doğum tarihi : 07/08/93

''''NEDEN'''' Empty
MesajKonu: Geri: ''''NEDEN''''   ''''NEDEN'''' Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:28 pm

ÖyLe TabiykiDe Yazdığım ßütün ŞiirLerimin Okunmasını İsterim FaKaT Kendi Tarafımdan PayLaşmıyoRsam ßaşkası PayLaşıyorSa ßuna da SiniR Olurum Can^m..
*KaRaTeKe*
Aktif Üye
Aktif Üye
*KaRaTeKe*

Rap Gücü : 300
Doğum tarihi : 09/11/92
İş/Hobiler : ögrenci ,pc başında dırmak
Lakap : karateke

''''NEDEN'''' Empty
MesajKonu: Geri: ''''NEDEN''''   ''''NEDEN'''' Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:49 pm

tşkler paylaşım için
http://www.darbe.forum.st
ßy.PİSLİCK
Üye
Üye
ßy.PİSLİCK

Rap Gücü : 2076
Doğum tarihi : 03/03/91
İş/Hobiler : yok
Lakap : ßy.PislicK

''''NEDEN'''' Empty
MesajKonu: Geri: ''''NEDEN''''   ''''NEDEN'''' Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:11 pm

ooo güzel miş Very Happy
y - R
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
y - R

Rap Gücü : 542
Doğum tarihi : 07/08/93

''''NEDEN'''' Empty
MesajKonu: Geri: ''''NEDEN''''   ''''NEDEN'''' Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:37 am

ßen Yazdım ßunu KaRDeşim SmileSmile

''''NEDEN''''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TeLefonu Her ActiqimizDa Nédén aLo Deriz ?
» Bir Atatürk Anısı # Selanik'i Neden Almıyoruz ? #