McDar-ߣ
Benim En Sevdiğim Nickler 2010
McDar-ߣ
Benim En Sevdiğim Nickler 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Benim En Sevdiğim Nickler

3 posters
YazarMesaj
mine
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
mine

Rap Gücü : 1125
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 27/08/95
İş/Hobiler : yüksek sesle müzik dinlemek-arkadşlarla ve kankilerlee konuşmakk hep beraber eğlenmek-kankilerimin sitelerine takılmakk
Lakap : ßeautifuL_Min£

Benim En Sevdiğim Nickler Empty
MesajKonu: Benim En Sevdiğim Nickler   Benim En Sevdiğim Nickler Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 1:35 pm

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя:::

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

erkekler sır dolu bir kitap qibidir.eğer o kitabı doğru okumasını bilirsen hayat her zamankinden daha mükemmeldir iki taraf icin de... ama çözülmeleri de bir o kadar zordur.

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!

DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam…NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam !!!

İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin Güzel bir kız Ahh ewet işte o bnm

Artık Ben WaszGectim YaLnıszLıqı Sectim Hersey Bitti AnLasana

Roccoyum choq $ekeriM aLbeniyim ßahanem cook çikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı ?

нєяgüη вαşкα вι кızα υмυт ωєяєη єякєğє єякєк ∂ємєм,şєяєƒѕιz ∂єяιмм !!!

ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim!
Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum
Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum
>>km ne derse desin ben böleimm degisemiyorum<<

KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN...

Beterin beteri vardır.Iyilik et,sana kârdır .! BütüN dünya senin ølsa unutma yerin mezardır !

ιηѕαηιη уαραвιℓє¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя

AğLayp inLeyp hiç aCı Çekme!Bir aNda GönLündeN SiLiver GitSin..Aldırma ArdınDan ağLyaN Benim..Komik Bir Fıkra Gibi GüLüvr Gitsn!!

Eğer bir gün grurunu yenip,bana geri dönmek istersen sakın dönme,çünkü senin grurunun bittiği yerde benim grurum başlar

Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle

Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...
Mc-DarBe
Adminastrator
Adminastrator
Mc-DarBe

Rap Gücü : 6700
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 29/03/92
İş/Hobiler : Sevgilimi Sevmek Rap Dinlemek
Lakap : DarBe

MesajKonu: Geri: Benim En Sevdiğim Nickler   Benim En Sevdiğim Nickler Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 4:14 am

Paylaşım İçin Tşkler
https://darbe.forum.st
Yardım_SeLi
Üye
Üye
Yardım_SeLi

Rap Gücü : 78
Rap Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Benim En Sevdiğim Nickler   Benim En Sevdiğim Nickler Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 4:20 am

Süper..... yaaa

Benim En Sevdiğim Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >>>NİCKLER<<<
» Benim Beğendiğim Nickler
» Seninle Her$eye VaRım Ben Sevdiğim
» Emo Nickler
» -^^Nickler-^^