McDar-ߣ
bir genç kızın gizlisiz defteri 2010
McDar-ߣ
bir genç kızın gizlisiz defteri 2010
McDar-ߣ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDar-ߣ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir genç kızın gizlisiz defteri

3 posters
YazarMesaj
Mc-DarBe
Adminastrator
Adminastrator
Mc-DarBe

Rap Gücü : 6700
Rap Puanı : 1
Doğum tarihi : 29/03/92
İş/Hobiler : Sevgilimi Sevmek Rap Dinlemek
Lakap : DarBe

bir genç kızın gizlisiz defteri Empty
MesajKonu: bir genç kızın gizlisiz defteri   bir genç kızın gizlisiz defteri Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:08 am

ah mert ah...ilkoluldan beri aşık olduğum mücaiti 1. sınıfta başka bir kızla yakaladımonu unutmam çok uzun sürdü tbi onu unuturken başka aşklara da yelken açıyordum.emre yi unutmama yardımcı olan alp e aşık oldum.ama onu da başkalarıyla yakalamam uzun sürmedikocaman insanlar olmuşuz(2.sınıftayız)hala aşktan meşkten anlamıyolar.hep oyun peşindeler.ya futbol ya da basketbol hani oynayabilseler birşey demicem ama berbat ötesi oynuyolardı bizim kızlar bile onları oynarken eziyodu.neyse ben konuma geri dönüyorum.alpi de başka bi kızla yakaladıktan sonra uzun süre aşık olmadım,olamadımkalbim çok kırılmıştı tamir edilemez bir hal almıştı.kankalarımdan biri olduğunu düşündüğüm eski sevgilim can(kreşteki sevgilim) bana çıkma teklifi etti(3.sınıftayız)ben kabul etmek istiyordum ama aile baskıları ve arkadaşlarımın arkamdan konuşmaları beni engelliyordu.ama buna katlanabileceğimi düşünüp çıkmaya başladım.yaşımızın uygun olduğunu bile bile beni öpmedibunun üzerine bende ondan ayrıldım yıllar hızla geçerken hiç arkadaşımın kalmadığını sadece erkeklerle ilgilendiğimi farkettim.arkadaşlarıma zaman ayırmaya çalışıyodum ama onlar gbi evcilik oynamak bana çok sıkıcı geliyodu futbol bile benm için daha çekiciydi.bende futbol oynamaya başladım erkeklerle takılırken çok mutlu olduğumu gördüm.ayrıca artık erkeklerle çıkmak benim hoşuma gitmiyordu ama kızlardan çok hoşlanıyordum o gün farkettim ki artık karşı cinsle deil kendi cinsimle ilgileniyodum.o gün bugündür durum aynı şuan evliyim bir kızla..MUTLU SON!!
https://darbe.forum.st
y - R
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
y - R

Rap Gücü : 542
Rap Puanı : 0
Doğum tarihi : 07/08/93

MesajKonu: Geri: bir genç kızın gizlisiz defteri   bir genç kızın gizlisiz defteri Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:31 pm

Heheh Komikdi SağoL Can^m..
*KaRaTeKe*
Aktif Üye
Aktif Üye
*KaRaTeKe*

Rap Gücü : 300
Rap Puanı : 0
Doğum tarihi : 09/11/92
İş/Hobiler : ögrenci ,pc başında dırmak
Lakap : karateke

MesajKonu: Geri: bir genç kızın gizlisiz defteri   bir genç kızın gizlisiz defteri Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:45 pm

tşkler paylaşım için
http://www.darbe.forum.st

bir genç kızın gizlisiz defteri
1 sayfadaki 1 sayfası